Ogłoszenie PDF Drukuj Email

 

plan


 

 

plan


 

 

plan


 

 

plan


 

 

plan


 

ogloszenie


Ogłoszenie o  sprzedaży przyczepy ciężarowej rolniczej

 

 

OGŁOSZENIE

Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie  informuje, że przeznacza do sprzedaży przyczepę ciężarową rolniczą SANOK D-44.

Pojazd można oglądać w siedzibie Zakładu Usług Komunalnych  przy ul. Bartosza 7  w Odolanowie w dni robocze w godz. 7:00-15:00 do dnia 18 września 2020 roku po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu.Dane pojazdu:
Marka/model/typ  : SANOK D-44
Rodzaj pojazdu: przyczepa  ciężarowa rolnicza
Rok produkcji: 1970
Numer identyfikacyjny pojazdu: 13500
Masa własna: 1500 kg
Maksymalna masa całkowita : 4500 kg       
Liczba osi: 2
Dopuszczalna ładowność: 3600 kg

Kontakt telefoniczny pod numerem: 603 916 750

 


 

ogloszenie

 

 

 


 

OGŁOSZENIE

Zakład Usług Komunalnych ul. Bartosza 7 w Odolanowie, informuje mieszkańców m. Świeca I, Świeca II, Nadstawki, Huta, Trzcieliny, Grochowiska, Garki, Boników, iż mogą wystąpić utrudnienia w dostawie wody w dniu 19 - 21.06.2020r. w związku z modernizacją studni głębinowej na SUW w Świecy.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 


 

Informacja dla odbiorców wody

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie informuje odbiorców wody i kanalizacji, iż do końca maja 2020 roku nie będą odczytywane liczniki wody przez inkasentów.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją zostaną wystawione faktury prognozowane (uśrednione) na podstawie ostatnich dokonanych odczytów.

Faktury zostaną dostarczone do Państwa skrzynek pocztowych.

Faktury dotyczą mieszkańców miejscowości:

Tarchały Wielkie, Gorzyce Małe, Gliśnica, Baby, Uciechów, Raczyce,

Odolanów ulice: Kaliska, Osiedle Wojska Polskiego.

Z poważaniem

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie

 


 

INFORMACJA

W związku z umorzeniem opłat za rezerwacje miejsca handlowego na targowisku w Odolanowie w miesiącu kwietniu 2020 roku, Zakład Usług Komunalnych w Odolanowie informuje o konieczności odbioru faktur za II kwartał 2020 roku, tj. za miesiąc maj i czerwiec do dnia 15.05.2020 roku, co będzie równoznaczne z potwierdzeniem kontynuacji i rezerwacji miejsc handlowych.

Nieodebranie faktury do dnia 15.05.2020 jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca handlowego na targowisku w Odolanowie. Po tym terminie, miejsca handlowe zostaną wydzierżawione innym chętnym handlującym.

Zgodnie z zarządzeniem nr 1/2020 Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie z dnia 25.02.2020 roku dotyczącym reorganizacji targowiska, przy odbiorze faktur za II kwartał 2020 roku nastąpi podpisanie nowej umowy rezerwacji miejsc na targowisku w Odolanowie.

W celu odbioru faktur oraz podpisania stosownej Umowy należy udać się do siedziby biura targowiska przy ul. Bartosza 7 w Odolanowie w terminie od 04.05.2020 do 15.05.2020.

Z poważaniem
Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych

 


ogloszenie

 

 

 


 

INFORMACJA DLA ODBIORCÓW WODY

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie informuje odbiorców wody i kanalizacji, iż do końca kwietnia 2020 roku nie będą odczytywane liczniki wody przez inkasentów.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją zostaną wystawione faktury prognozowane na podstawie ostatnich dokonanych odczytów.

Faktury zostaną dostarczone do Państwa skrzynek pocztowych.

Faktury dotyczą mieszkańców miejscowości:

Wierzbno, Nabyszyce, Tarchały Małe, Boników, Garki, Świeca, Huta, Nadstawki.

Odolanów ulice: Rynek. Pl. Kościuszki, Wiosny Ludów, Zamkowa, 1-go Maja, L. Namysł, Cofalskiego, Słoneczna, Bartosza, Fr. Sójki, M. Kopernika, Parkowa, Krotoszyńska, Dworcowa, Ceglana, Leśna, Kaliska, Kurochowska, Zacisze, Chwaliszewska, Polna, Krótka, Sadowa, Gimnazjalna, Strzelecka, Wiatraczna, Ogrodowa, Wiosenna, Dębowa, Sosnowa, Jarzębinowa, Klonowa, Świerkowa, Wierzbowa, Jodłowa, Trzy Mosty, Kwiatowa, Przemysłowa, Osiedlowa, Raszkowska, Piszczygłowy, Nowa, Wąska.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych

 

 


 

INFORMACJA

Zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrowie Wielkopolskim wydanymi w związku z występującym zagrożeniem koronawirusem SARS CoV-02, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie z polecenia Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów informuje, iż od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje całkowity zakaz handlu na targowisku zlokalizowanym przy
ul. Franciszka Sójki w Odolanowie.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych

 

 

 


 

INFORMACJA

ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM SPRAWY URZĘDOWE W ZAKŁADZIE USŁUG KOMUNALNYCH W ODOLANOWIE, UL. BARTOSZA 7,
KTÓRE NIE WYMAGAJĄ NATYCHMIASTOWEGO ROZPATRZENIA PROSIMY ZAŁATWIAĆ TELEFONICZNIE LUB PRZEZ INTERNET

TEL. 62 733 13 14

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych 

 

INFORMACJA

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w celu zapobieżenia rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie informuje odbiorców wody i kanalizacji, iż do końca marca 2020 roku nie będą odczytywane liczniki wody przez inkasentów.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z zaistniałą sytuacją zostaną wystawione faktury prognozowane na podstawie ostatnich dokonanych odczytów.

Faktury zostaną dostarczone do Państwa skrzynek pocztowych.

Odczyty dotyczą mieszkańców Odolanowa, przy ulicy:

Ostrowska, Poznańska, Nadbaryczna, Boczna, Pl. Św. Barbary, Dąbrówki, Spokojna, Zborowiecka, Łąkowa, Piaskowa, Kręta, Mostowa.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych

 

 


 

INFORMACJA

W związku z wprowadzeniem przez administrację rządową zakazu zgromadzeń powyżej 50 osób spowodowanego występującym zagrożeniem epidemiologicznym, w celu zapobieżenia
rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, Kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie informuje, iż  od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje zakaz handlu na targowisku zlokalizowanym
przy ul. Franciszka Sójki w Odolanowie z wyłączeniem stoisk handlu z artykułami spożywczymi oraz artykułami chemii gospodarczej
i drogerii, z zaleceniem bezwzględnego przestrzegania zasad higieny oraz ograniczenia kontaktów międzyludzkich.

Kierownik
Zakładu Usług Komunalnych
 

Zakład Usług Komunalnych ul. Bartosza 7 w Odolanowie, informuje mieszkańców m. Odolanów ul. L Namysł od nr 29 – 41 A oraz ul. Słoneczna 1, 1C, 1D, 2, iż nastąpi brak wody w dniu 15.04.2019 ( poniedziałek ) od godz. 8:00 do 19:00.

Utrudnienia związane są z przebudową sieci wodociągowej w ul. L. Namysł.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Biuletyn Informacji Publicznej Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
3 sierpnia 2021
Imieniny obchodzą
August, Augusta, Krzywosąd, Lidia, Nikodem, Symeon, Szczepan
Do końca roku zostało
151 dni

Jeśli  zauważyłeś jakies podejrzane wycieki wody (awarie)

Zadzwoń 605 413 415